Mehtap Turu

Mehtap turu ile mükemmel dakikalar geçirmek ve mehtap ışığı altında eğlenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Seapoint Travel ayrıcalıkları ile mükemmel bir mehtap turu deneyimi yaşayabilirsiniz.  

Fethiye’nin en ünlü yerlerini ve destansı denizini gün batımı ile birlikte izlemeye ne dersiniz? Cevabınızın hayır olması imkansız. Çünkü hem yerli hem de yabancı turistlerin dikkatini çeken bir tatil bölgesi olan Fethiye, eşsiz doğal güzellikleri ile herkesi büyülemektedir. Saat 23.00’e kadar Fethiye’nin sakin ve muhteşem sularında mehtap deneyimi yaşayacağınız bu tur ile en mükemmel deneyim sizleri bekliyor. Sürekli aynı aktivitelere katılmaktan sıkıldıysanız ve eşsiz bir şekilde mehtap turu deneyimi yaşamak istiyorsanız Seapoint Travel sizlere kusursuz bir aktivite sunuyor.  

Mehtap Turu Programı 

Fethiye’nin dillere destan güzelliğini ve deniz manzarasını ay ışığı altında görmek için mehtap turuna katılabileceğinizi unutmayın. Gün batımında Ölüdeniz sahilinden hareket eden tekneler güneşin masmavi sulara batışını izlemenize olanak tanıyor. Gün batımını eşsiz bir şekilde izledikten sonra Nicholas Adası’na doğru yola çıkıyor ve sizlere görebileceğiniz en güzel doğa harikalarını sunuyoruz. Akşam yemeği dahil olan mehtap turunda Nicholas Adası’nda sizlere açık büfe akşam yemeği sunuyoruz. Daha sonrasında ise kamp ateşini yakıyor ve müzik eşliğinde mükemmel dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Hem eğlenceli hem de son derece romantik bir ortam yaratarak eşsiz bir deneyim elde etmenize olanak tanıyoruz. Turumuz tamamlandıktan sonra saat 23.00 civarında ölüdeniz sahiline geri dönüyoruz. Mehtap turu sonrasında otellere servisimiz bulunmaktadır.  

Fethiye Mehtap Turu 

Romantik ve sıcacık bir akşam geçirmek isteyenler için mehtap turunun eşsiz bir deneyim olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz ile birlikte çok daha kaliteli ve romantik bir akşam geçirmek için Fethiye mehtap turunu tercih edebilirsiniz. Gün batımının başlaması ile çıkılan yola ayın ışıkları ve mükemmel yansıması ile devam ediyoruz. Akdeniz manzarasının altında eşsiz saatler geçirmek istiyorsanız Fethiye mehtap turu ile bu isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda Fethiye bölgesinin muhteşem manzarasının ışıkları eşliğinde kusursuz bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihinin mehtap turu olduğunu ifade edebiliriz. Üstelik Fethiye mehtap turu son derece romantik ve kusursuz dakikalar geçirmenizi sağlıyor.  

Gün batımı keyfini hem romantik hem de eğlenceli anlara çevirmek istiyorsanız mehtap turunu tercih etmeniz gerekir. Üstelik tur kapsamında muhteşem bir akşam yemeği de yiyebilir ve Fethiye’nin en temiz kumsalında unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz.  

Mükemmel Mehtap Turu 

Firmamız Seapoint Travel kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve kusursuz aktivite deneyimi sunmaktadır. Siz de  bu aktivitelerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kusursuz ve unutulmaz dakikalar geçirmek için mehtap turuna katılabilir ve eşsiz bir gün geçirebilirsiniz. Tur ile ilgili detayları ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Diğer Aktiviteler