Jeep Safari

Jeep safari turu, Seapoint Travel ile katılabileceğiniz mükemmel etkinliklerden bir tanesidir. Doğa ve adrenalin tutkunlarının yoğun bir şekilde talep gösterdiği Jeep Safari turu ile siz de mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Hafta sonu tatilinizde ya da uzunca bir tatil planladığınızda sizin için özel olarak sunulan bu aktiviteden en iyi şekilde yararlanma fırsatı kazanabilirsiniz. Yüzme, piknik gibi alışılan aktivitelerden sıkılan kişiler için en iyi çözüm olan Jeep Safari Seapoint Travel ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.  

Jeep Safari Nedir? 

Safari, kökeni Arapçadan gelen ve sefer anlamında kullanılan bir kelimedir. Türkçede ise safari kelimesi özel bir seyahat, yolculuk olarak tanımlanmaktadır. Jeep safari ise özel jeepler ile gerçekleştirilen bir yolculuğu ifade etmektedir. Jeep safari, normal araçlar ile gidilmesi mümkün olmayan ve normal araçların tırmanamadığı yollara 4 x 4 arazi jeepleri ile gidilen bir aktivite türüdür. İnsan elinin değmediği mükemmel bir doğayı keşfetmek için katılabileceğiniz bu aktivite esnasında çok eğleneceğinizden emin olabilirsiniz. Asfalt yollardan değil patik yollardan gidilerek gerçekleştirilen jeep safari ile adrenalini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Jeep safari ile mükemmel bir yolculuğa adım atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En mükemmel deneyimi yaşayacağınız jeep safari turu Seapoint Travel’da sizleri bekliyor.  

Fethiye’nin en mükemmel ve el değmemiş doğasını jeep safari turları ile keşfetmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Üstelik turlar tek arabalar şeklinde değil konvoylar şeklinde düzenlenmekte olup son derece eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  

Jeep Safari Turu 

Jeep safari tur planı genel olarak aşağıdaki gibidir.  

  • Fethiye’de ki otelinizden tam donanımlı aracımızla aldıktan sonra safari bölgesinin başlangıç ​​noktasına ulaşmak için yaklaşık bir yolculuğa çıkacağız. 
  • Toplantılar ve eğitim 
  • Varışta size Jeep Safari ekipman, süre ve rota hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan eğitmenimiz ile tanışacaksınız. Ayrıca bu deneyimi hiç yaşamadıysanız endişelenmeyin. Teoride öğrendiğiniz her şeyi pratiğe dökmek için Jeep Safari kullandığınız küçük bir test sürüşümüz de olacak 
  • Bir yan not olarak, Jeep Safari’yi kullanmak için ehliyet gereklidir. 18 yaşından büyükseniz ve ehliyetiniz varsa Jeep Safarilere güvenle binebilirsiniz. Sevilen biri de arkanıza yaslanıp size eşlik edecek yolcunuz olabilir. Bu taşıma siz ve yolcularınız için tamamen güvenlidir. 

En Kusursuz Jeep Safari Turu 

En kusursuz şekilde jeep safari turuna katılmak istiyor ve mükemmel bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Seapoint Travel sizlere kusursuz bir deneyim sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Seapoint Travel’in sağladığı avantaj ve kusursuz hizmetlerden yararlanabilir ve mükemmel bir tatil yaşayabilirsiniz. Hadi, en mükemmel ve eşsiz jeep safari turuna katılmak için hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olun. 

Diğer Aktiviteler