ATV Safari

3,4 saatliğine tekneyi kaptanlı ya da kaptansız olarak kiralayabiliyorsunuz. Ölüdeniz bölgesindeki tüm koyları ziyaret edebilir ,keşfedilmemiş koylarda yüzebilirsiniz.

ATV Safari

ATV safari, pek çok kişinin tercih ettiği doğa sporlarından bir tanesidir. Engebeli alanlarda, dağ yollarında ve çamurlu bölgelerde yapılan ATV safari adrenalin tutkunlarına hitap eden son derece eğlenceli bir spor dalı olarak bilinmektedir. Doğa severlerin yapmaktan zevk aldığı bir spor olan ATV safari, adrenalin tutkunlarını da heyecanlandırmaktadır.

Fethiye ATV safari, bir doğa harikası olan Fethiye’nin eteğinde 1.5 saat boyunca heyecan, su ve çamur dolu bir macera yaşamanızı sağlayacaktır. Siz de Fethiye’nin en adrenalin dolu tur ve aktivitelerinden biri olan ATV’nin eşsiz özelliklerini de öğreneceksiniz.

ATV Safari Tur Programı

ATV Safari tur programı genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Fethiye’de ki otelinizden tam donanımlı aracımızla aldıktan sonra safari bölgesinin başlangıç ​​noktasına ulaşmak için yaklaşık bir yolculuğa çıkacağız.
  • Toplantılar ve eğitim
  • Varışta size ATV, ekipman, süre ve rota hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan eğitmenimiz ile tanışacaksınız. Ayrıca bu deneyimi hiç yaşamadıysanız endişelenmeyin. Reoride öğrendiğiniz her şeyi pratiğe dökmek için ATV’yi kullandığınız küçük bir test sürüşümüz de olacak
  • Bir yan not olarak, ATV’yi kullanmak için ehliyet gerekli değildir. 17 yaşından büyükseniz ATV’lere güvenle binebilirsiniz. Sevilen biri de arkanıza yaslanıp size eşlik edecek yolcunuz olabilir. Bu taşıma siz ve yolcularınız için tamamen güvenlidir.

ATV safari olarak da bilinen ATV’mizde vadiler, nehirler, ormanlar, çiçeklerle süslü yollarda ve Toros Dağları’nın yamaçlarında 1,5 saat boyunca unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız

Yolda güzel manzaralar eşliğinde molalar vereceğiz. Bu tatil yerlerinde çevrenizin, sevdiklerinizin ve kendinizin daha fazla fotoğrafını çekmenizi öneririz. Çünkü bu anılar yaşatmaya değer!

 

ATV Safari Öncesinde Bilinmesi Gerekenler

ATV safari turu öncesinde bilmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Kendinizi güneşin zararlarından korumak için şapka ve güneş gözlüğü takmanız önerilir.
  • Tozlu yollarda giderken ağzınızı kapatacak bir maske de takabilirsiniz.
  • Alanya atv safari sırasında siz değerli misafirlerimizin fotoğraf ve videolarını çekmek için profesyonel fotoğrafçılarımız olsa bile kendi fotoğraflarınızı çekmek isterseniz kendi ekipmanlarınızı getirebilirsiniz. Veya turdan sonra içerik satın alabilirsiniz.
  • Kendi suyunuzu yanınızda getirebilir veya marketten satın alabilirsiniz.
  • Turistlerin belirtilen saatte toplanması ve otelden ayrılması.

Muhteşem ATV safari turu ile Fethiye’nin güzelliklerinin tadına varmak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine bu alanda en kaliteli ve güvenilir aktivite ve hizmetleri sunan Seapoint Travel ile adrenalin tutkunuzu ikiye katlayabilirsiniz. Fethiye’nin en güzel yerlerinde gerçekleştirilen Safari turuna katılmak için yapmanız gereken tek şey Seapoint Travel’ı tercih etmektir. Güvenilir ve enerjik bir şekilde söz konusu aktivitelerin tadına varmak için hemen harekete geçin. Bizimle iletişime geçerek konu ve hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Hadi, bilgi almak için harekete geçin.

Diğer Aktiviteler