Ölüdeniz Tekne Turu

Türkiye’nin en özel bölgelerinden bir tanesi olan Ölüdeniz’de tekne turu gerçekleştirmenin sizin için de çok özel olacağını biliyor musunuz? Mavi ve yeşilin bir arada olduğu bu bölgede yaşayacağınız her anı unutamayacaksınız. Uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilen bu unutulmaz tekne turunda sizi bekleyen birbirinden özel anlar var! Peki, Ölüdeniz tekne turuna çıkmak istediğinizde hangi bölgeleri keşfetmiş olursunuz?

Ölüdeniz Tekne Turu Rotası

Fethiye’nin en görkemli bölgelerinden bir tanesi olan Ölüdeniz’e seyahat etmek istiyorsanız rotanızda birbirinden özel mekanlar var. Bu koy ve adaları sizler için sıralayarak enfes bir deneyim yaşamanız adına sizlere bilgi veriyoruz!

Akvaryum Koyu

Fethiye bölgesindeki en önemli koylardan bir tanesi olan Akvaryum Koyu, keyifli anlar yaşamanız adına dikkat çeker. Masmavi suları sayesinde hemen herkesin ilgisini çekmeyi başaran Akvaryum Koyu’nda sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Akvaryum Koyu’nu diğer koylardan farklı kılan sadece berrak suları değil aynı zamanda birbirinden özel balık türlerini sizlerle buluşturmasıdır.

St. Nicholas Adası – Gemiler Adası

MS 5. yüzyılda bir yerleşim birimi olarak kabul edilen ve dini anlamda çok özel bir nokta olan Gemiler Adası, konumu nedeniyle tarih boyunca önemli kabul edilmiştir. Bu yönüyle hem seyahat hem de ticaret gemilerinin uğrak noktası olmayı başaran St. Nicholas Adası günümüzde turistik bir merkez olmayı da başarır. Ölüdeniz bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan bu adayı siz de keşfe çıkabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi, Fethiye bölgesindeki en değerli güzelliklerden bir tanesidir. İçerisinde yüzlerce kelebek türünü barındıran Kelebekler Vadisi, doğallığının yanı sıra manzarasıyla da pek çok insanın ilgisini çekmeyi başarıyor. Ölüdeniz havzasında gerçekleştirilecek olan hemen her etkinlikte Kelebekler Vadisi gezisi gerçekleştirmek mümkün olur.

Soğuksu Koyu

Fethiye yakınlarında bulunan bu koya adını veren sularının buz gibi olmasıdır. Fethiye’deki sularla kıyaslandığında 10 ile 15 derecelik bir sıcaklık farkından söz etmek muhtemeldir. Bu nedenle de yaz sıcaklarından kurtulmak isteyen turistler için Soğuksu Koyu’nda zaman geçirmek oldukça keyifli bir deneyime dönüşüyor. Siz de çok özel bir deneyime kapı aralamak adına bu tura katılmalısınız.

Neden Ölüdeniz Tekne Turu?

Sea Point ile unutulmaz bir deneyim yaşamak adına yapmanız gereken sadece profesyoneller tarafından hazırlanmış bu tura katılmaktır. Özellikle de keyifli anlar yaşayacağınız bu turda merak ettiğiniz her şeye cevap verme şansı yakalayabileceksiniz. Ölüdeniz Tekne Turu sadece unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlamayacak aynı zamanda kaliteden yana unutulmaz seçeneklere ulaşmanızı da mümkün kılacak!

Sea Point ile beklentilerinize cevap verecek bir tur için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz!

Diğer Aktiviteler