Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü

Türkiye’nin en özel seçeneklerinden bir tanesi olarak değerlendirilen Yamaç Paraşütü için Fethiye’yi tercih edebilirsiniz. Dünyada en özel yamaç paraşütü mekanlarından bir tanesi olan Babadağ’dan aşağı doğru salınırken kendinizi özgür bir kuş gibi hissedebileceksiniz. Özellikle de keyifli dakikalar yaşamak isteyenler için ön plana çıkan bu deneyimin size neler sağladığına daha yakından bir göz atalım!

Adrenalin dolu anlar için beklentilerinize cevap verecek olan yamaç paraşütü keyifli bir deneyim olmasının yanı sıra bazı konularda insanların merakını cezbeder. Tüm bu konulara cevap vererek keyifli bir deneyim yaşamanız adına sizlere seçenekler sunuyoruz. Şimdi hazırsanız yamaç paraşütü konusunda merak ettiklerinizin neler olacağına bir göz atalım!

Yamaç Paraşütü Ne Kadar Sürer?

Babadağ’dan ayaklarınızın kesilmesinden sonra havada 30 ile 45 dakika arasında uçarsınız. Bu süreyi havanın durumu ve sizin talepleriniz belirlemektedir. Uçma konusunda sabırsızlanan ve yere inmek istemeyen adrenalin severler için şartlar oluştuğunda süre 45 dakikaya kadar uzayabilmektedir.

Yamaç paraşütünde süre çevresel faktörlere de bağlı olduğundan tek başına sizin talebinizin anlamlı bir sonuç ortaya koymayacağından bahsetmek gerekmektedir. Bu nedenle de Sea Point Yamaç Paraşütü ile kusursuz bir deneyim yaşamanız gerektiğini iddia ediyoruz.

Yamaç Paraşütü Kaç Metrede Gerçekleşir?

Fethiye’nin Ölüdeniz bölgesindeki Babadağ’dan gerçekleşen uçuşlar için 3 farklı pist seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle de hangi pistten uçacağınız ile alakalı detayları Sea Point profesyonelleri ile görüşerek netleştirmeniz oldukça değerli olacaktır. Yamaç Paraşütü için 1700 metre – 1800 metre ve 1900 metre olmak üzere 3 farklı pist vardır.

Hangi pistin seçileceği ve uçuşların nasıl gerçekleştirileceği Türk Hava Kurumu ile eş güdümlü bir şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle de havanın durumu ve uçuş güvenliği konusunda Sea Point sizin için en doğru tercihi yapacaktır.

Yamaç Paraşütünde Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

Fethiye Yamaç Paraşütü deneyimi yaşamak istiyorsanız bilmeniz gereken en önemli husus güvenlik önlemleridir. Peki, güvenlik önlemleri konusunda sizleri bekleyen detaylar neler olacaktır?

Sea Point olarak sizlerin güvenliğini önemsiyor ve size uygun çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Bu nedenle de sizlerden gelen taleplere uygun seçenekler ortaya koyarken kaliteden yana da tercih kullanmayı ihmal etmiyoruz. Sea Point ile bir yamaç paraşütü deneyimi yaşadığınızda güvenlik önlemlerinin sizi yeterince tatmin edeceğini gözlemleyebilirsiniz.

Pilotların Uçuş Sertifikası Var mı?

Türk Hava Kurumu tarafından verilen uçuş sertifikaları ile Fethiye Ölüdeniz semalarında binlerce insanın uçma hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özellikle de yamaç paraşütü konusunda merak ettiklerinize cevap verirken hizmetlerimizin kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına da özen gösteriyoruz.

Siz de kaliteli ve kusursuz bir yamaç paraşütü deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Türkiye’nin en kaliteli yamaç paraşütü hizmetleri için sizlerleyiz!

Diğer Aktiviteler