At Turu

At Turu 

Fethiye coğrafyasında birbirinden özel anlara şahitlik etmek adına At Turu deneyimine çıkmaya ne dersiniz? Kaliteli ve keyif veren bir deneyime kapı aralamak adına Sea Point ile sizi bekleyen birbirinden özel seçeneklere bir göz atmalısınız.  At Turu konusunda beklentilerinize cevap verecek seçenekler için detaylara daha yakından bir göz atalım! 

At Turu Rotası 

Atlarla unutulmaz bir gezintiye çıkmak istiyorsanız öncelikli olarak hangi rotada ilerleyeceğinize bir göz atmanız gerekmektedir. Aşağıda sizin için paylaştığımız rotaya bir göz atmanız değerli olacaktır. 

Hisarönü – Kayaköy At Turu 

Fethiye yöresinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için ilk rota kesinlikle Hisarönü’nden başlar. Yaklaşık 1 saat süren ve oldukça keyifli bir deneyim yaşamanıza olanak sağlayan At Turu, Yunan kültüründen kalma eserlerin bulunduğu Kayaköy’e ulaşır. Kayaköy’de 30 dakikalık bir mola sonrasında eski evleri ve kalıntıları fotoğraflamak mümkün olur. Mola sonrasında rotayı tersine kat ederek unutulmaz bir deneyim yaşayabileceksiniz. Tur başlangıç noktasında sona eren At Turu sayesinde daha önce hiç yaşamadığınız deneyimlere kapı aralama şansı elde edebileceksiniz. 

Hisarönü – Ölüdeniz At Turu 

Hisarönü’nden başlayan unutulmaz anlar Ölüdeniz’e doğru gerçekleşen enfes bir deneyimle devam eder. Çam ağaçlarının sardığı patika yollardan geçtikten sonra dünyanın en görkemli alanlarından bir tanesi olan Fethiye Ölüdeniz’de mola ile aralanır. 1 saatlik bir At Turu sonrasında 30 dakika mola vermeniz mümkündür. Bu kapsamda keyifli anlar yaşadıktan sonra Ölüdeniz At Turu deneyimi başlangıç noktasına doğru ilerler. Unutulmaz bir deneyim yaşamak adına siz de bu tura katılmayı denemelisiniz. 

At Turu ile Alakalı Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? 

Fethiye’den başlayarak farklı coğrafyalara ilerleyen unutulmaz bir tur için siz de harekete geçebilirsiniz. Özellikle de çocukların çok seveceği bir tur olması aileler için önemli bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Profesyoneller eşliğinde gerçekleşen ve her anlamda kusursuzluğu vaat eden bu tur sayesinde Ölüdeniz maceranızı enfes bir deneyime dönüştürme şansınız olacak! 

  • Tur sırasında profesyonel binicilerle enfes bir deneyim yaşayacak ve herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız, 
  • Atların eğitimli olması sayesinde her türlü kaza ve riskin önlenmesinden yararlanabileceksiniz, 
  • Rotanın her anlamda kusursuz olması sayesinde yaşayacağınız deneyimin keyfini fazlasıyla sürebileceksiniz, 
  • Önceden rezervasyon yaptırarak kontenjan sorunlarının önüne geçebileceksiniz, 
  • Tura katılmadan önce vücudunuzu güneşe karşı koruyacak kıyafet ve kremlerden yararlanmaya özen göstermelisiniz. 

Kusursuz bir deneyim yaşamak ve sevdiklerinizle harika anlara şahitlik etmek için siz de Sea Point ile harekete geçebilirsiniz. 

At Turu Fiyatları 

At Turu fiyatları bu unutulmaz deneyimi yaşamak isteyen hemen herkes için özeldir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece keyifli ve kaliteli bir deneyime kapı aralamak olacaktır. Fiyatlarla alakalı bütün merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçerek cevaplayabilirsiniz. 

Diğer Aktiviteler